Přeskočit na obsah
Hledáme právě vás Přidejte se do našeho týmu Volné pozice
Domů Aktuality VELETRH IKARIÉRA NA ČVUT

VELETRH IKARIÉRA NA ČVUT

VELETRH IKARIÉRA NA ČVUT

VELETRH IKARIÉRA NA ČVUT

Středa 7 června 2023
ZAČÁTKEM KVĚTNA JSME SE ÚČASTNILI VELETRHU IKARIÉRA, KTERÝ SE KONAL V PROSTORÁCH FAKULTY STAVEBNÍ ČVUT V PRAZE
Náš tým spolu se studenty  fakulty stavební ČVUT, kteří s námi již úzce spolupracují, zde představil zájemcům možnosti uplatnění ve společnosti SYNER.
Dotazy z řad studentů a absolventů směřovaly především k juniorským pozicím a dlouhodobým stážím ve stavebnictví . Protože dlouhodobě podporujeme mladé a nadějné stavaře, s radostí jsme odpovídali na jejich dotazy a ukázali jim možnosti, jak se stát součástí našeho týmu.
Všem návštěvníkům i organizátorům děkujeme a těšíme se zase za rok.

Další články

 • SYNER – HAGIBOR 2. díl

  SYNER – HAGIBOR 2. díl

  HAGIBOR STAVAŘŮM DOSLOVA ROSTE POD RUKAMA, PROTO JE NEJVYŠŠÍ ČAS VÁM PŘEDSTAVIT DALŠÍ VIDEO ZE SÉRIE Mnoho z nás si ani neuvědomuje, co provází výstavbu jakéhokoliv projektu a tím spíš, co každá stavba v sobě od základu skrývá. Proto jsme vám v první díle miniseriálu Hagibor přiblížili, jak důležité jsou terénní úpravy a přípravy před […]

 • EXKURZE ČVUT – HAGIBOR

  EXKURZE ČVUT – HAGIBOR

  Máme rádi exkurze . Na té další, která se v naší společnosti konala nás navštívili studenti ČVUT. Budoucí kolegy stavaře jsme tentokrát vzali na Hagibor . Velice zajímavá stavba, která pod naší taktovkou vzniká. Děkujeme za účast, spoustu studentské energie a dobré nálady. Těšíme se na příště.

 • EDUCA WEEK 2023 – JIŽ BRZY

  EDUCA WEEK 2023 – JIŽ BRZY

  EDUCA WEEK 2023 Největší veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí se blíží a SYNER bude opět u toho. 😉 Jaké požadavky mají absolventi poté, co dostudují, a jaké vyhledávají pracovní nabídky? O tom se můžete dočíst v rozhovoru s Janou Tvrzníkovou, ředitelkou HR & PR SYNER Group a.s https://sdeleni.idnes.cz/…/educa-week-2023-pozadavky…

 • SYNER SOUTĚŽ EDUCA 2023

  SYNER SOUTĚŽ EDUCA 2023

  V rámci nadcházejícího veletrhu EDUCA EXPO, kterého se pravidelně účastníme,  spouštíme soutěž o poukázky do Mc Donald´s v hodnotě 500 Kč/ poukaz. JAK SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE? Sledujte nás na našem Instagramu Dejte lajk tomuto příspěvku Soutěž probíhá od 19.9.2023 do 14.10.2023 Vylosování výherců proběhne 16.10.2023 Výherci budou kontaktováni prostřednictvím platformy Instagram téhož dne   […]