Přeskočit na obsah
Hledáme právě vás Přidejte se do našeho týmu Volné pozice
Domů Aktuality VELETRH IKARIÉRA NA ČVUT

VELETRH IKARIÉRA NA ČVUT

VELETRH IKARIÉRA NA ČVUT

VELETRH IKARIÉRA NA ČVUT

Středa 7 června 2023
ZAČÁTKEM KVĚTNA JSME SE ÚČASTNILI VELETRHU IKARIÉRA, KTERÝ SE KONAL V PROSTORÁCH FAKULTY STAVEBNÍ ČVUT V PRAZE
Náš tým spolu se studenty  fakulty stavební ČVUT, kteří s námi již úzce spolupracují, zde představil zájemcům možnosti uplatnění ve společnosti SYNER.
Dotazy z řad studentů a absolventů směřovaly především k juniorským pozicím a dlouhodobým stážím ve stavebnictví . Protože dlouhodobě podporujeme mladé a nadějné stavaře, s radostí jsme odpovídali na jejich dotazy a ukázali jim možnosti, jak se stát součástí našeho týmu.
Všem návštěvníkům i organizátorům děkujeme a těšíme se zase za rok.

Další články

 • POSLEDNÍ EXKURZE NA HAGIBORU

  POSLEDNÍ EXKURZE NA HAGIBORU

  NA HAGIBORU, KTERÝ SYNER REALIZUJE,JSME USPOŘÁDALI POSLEDNÍ DVĚ EXKURZE. STAVBA JE TĚSNĚ PŘED DOKONČENÍM V samotném centru Prahy, na rozhraní Vinohrad, Žižkova a Strašnic, vyrůstá v režii Syner unikátní developerský projekt HAGIBOR, který po dokončení vytvoří zcela novou městskou čtvrť. Mimo bytových jednotek různých dispozic zde vzniknou i komerční prostory, kanceláře, školka a kulturní centrum. […]

 • NOVÉ PARTNERSTVÍ S CREE BUILDINGS

  NOVÉ PARTNERSTVÍ S CREE BUILDINGS

  SYNER PRONIKL DO SEGMENTU HYBRIDNÍCH STAVEB. STAL SE LICENCOVANÝM PARTNEREM  CREE BUILDINGS PRO ČESKOU REPUBLIKU. Spolupráce s CREE BUILDINGS společnosti SYNER otevírá cestu k budoucnosti moderního stavebnictví. Jsme přesvědčeni, že s tímto unikátním systémem překročíme limity výstavby objektů o výšce max. čtyř podlaží, která jsou v současné době v České republice povolena. Snižování uhlíkové stopy […]

 • SOUTĚŽ HALA ROKU 2024

  SOUTĚŽ HALA ROKU 2024

  SOUTĚŽ HALA ROKU JE VŽDY PLNÁ VÝZEV, PROTO JE SYNER PRAVIDELNÝM PARTNEREM  AKCE. Unikátní mezinárodní soutěž Hala roku probíhá pod záštitou děkana Fakulty stavební ČVUT v Praze již neuvěřitelných 38 let. Akce je určená pro studenty technických škol, kteří mají za úkol v týmech navrhnout a zkonstruovat architektonický model, jenž musí obstát jak po estetické stránce, […]

 • VELETRH iKARIÉRA ČVUT 2024

  VELETRH iKARIÉRA ČVUT 2024

  28 LET TRADICE A NÁVŠTĚVNOST PŘES 5500 STUDENTŮ, TO JE VIZITKA LETOŠNÍ IKARIÉRY, KDE SYNER NECHYBĚL Veletrh iKariéra ČVUT v Praze se řadí mezi nejvýznamnější události v oblasti personalistiky. Hlavní myšlenkou a posláním akce je seznámit studenty  s firmami různých technických oborů a zprostředkovat jim příležitost získat praxi u potencionálního zaměstnavatele již během studií. Zájem o […]