Přeskočit na obsah
Hledáme právě vás Přidejte se do našeho týmu Volné pozice
Domů Aktuality EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

Středa 19 října 2022

Letošní veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí @Educa week je za námi a byla to pořádná jízda!

Užili jsme si tři dny plné interakce, vzdělávání a zábavy. Náš tým společně s profesionálními hráči e-sports @sinners představil budoucím středoškolákům možnosti kariéry hrou na klíčových pozicích ve stavebnictví pro jednu z největších tuzemských stavebních společností @syner.

Kdo se u nás zastavil, určitě nelitoval. Pro návštěvníky jsme si totiž připravili pestrý program – představili jsme podrobný model bioplynové stanice, kterou SYNER aktuálně realizuje v Mladé Boleslavi, vysvětlili princip tvorby unikátního grafického betonu, přiblížili běžný pracovní den stavbyvedoucího a k vidění byl také supervýkonný počítačový procesor, který využívají úspěšní SINNERS. Ti nejaktivnější si u nás zasoutěžili o hodnotné ceny.

Jako pravidelný vystavovatel veletrhu si uvědomujeme důležitost prezentace technických oborů studentům více, než kdy jindy – ve stavebnictví je stěžejní uplatnitelnost juniorů či absolventů široké škály oborů, což u nás vnímáme jako prioritu.

Studentům nabízíme:

✔ Exkurze na našich projektech (v rámci veletrhu proběhly dvě exkurze na stavbě Nový Perštýn v centru Liberce)

✔ Povinné školní praxe

✔ Letní stáže & brigády

✔ Zkrácené pracovní úvazky

✔ Odborný mentoring, přednášky

Detailní nabídku naleznete zde 👉 Pro studenty – Posunout se dál (posunoutsedal.cz)

Děkujeme všem účastníkům za návštěvu a pořadatelům za perfektní spolupráci. Už teď se těšíme na další ročník.

 

Další články

 • SYNER DAY 2024

  SYNER DAY 2024

  SYNER DAY, TO JE TRADICE PLNÁ ZÁŽITKŮ Máme za sebou další nezapomenutelný SYNER DAY, který utekl jako voda. O letošní setkání byl rekordní zájem. Do sportovně kulturního programu se zapojilo přes 330 kolegů ze všech koutů republiky. Celodenní akce odstartovala již v dopoledních hodinách ve Sport parku Liberec, kde jsme se sešli, abychom si společně […]

 • SYNER PŘIVÍTAL PRAKTIKANTY Z PRVNÍCH A DRUHÝCH ROČNÍKŮ STŘEDNÍCH ŠKOL

  SYNER PŘIVÍTAL PRAKTIKANTY Z PRVNÍCH A DRUHÝCH ROČNÍKŮ STŘEDNÍCH ŠKOL

  Praxe je v našem oboru nesmírně důležitá. Uvědomujeme si, jak obtížné může pro středoškoláka být, pochopit komplexnost stavebnictví a jeho technické i technologické principy. Chceme proto žákům, kteří u nás každoročně absolvují povinné praxe, předat maximum ucelených a věcných informací. Na oplátku mladým lidem nabízíme jedinečnou příležitost, vykonat praxi na opravdu specifických a unikátních projektech […]

 • POSLEDNÍ EXKURZE NA HAGIBORU

  POSLEDNÍ EXKURZE NA HAGIBORU

  NA HAGIBORU, KTERÝ SYNER REALIZUJE,JSME USPOŘÁDALI POSLEDNÍ DVĚ EXKURZE. STAVBA JE TĚSNĚ PŘED DOKONČENÍM V samotném centru Prahy, na rozhraní Vinohrad, Žižkova a Strašnic, vyrůstá v režii Syner unikátní developerský projekt HAGIBOR, který po dokončení vytvoří zcela novou městskou čtvrť. Mimo bytových jednotek různých dispozic zde vzniknou i komerční prostory, kanceláře, školka a kulturní centrum. […]

 • NOVÉ PARTNERSTVÍ S CREE BUILDINGS

  NOVÉ PARTNERSTVÍ S CREE BUILDINGS

  SYNER PRONIKL DO SEGMENTU HYBRIDNÍCH STAVEB. STAL SE LICENCOVANÝM PARTNEREM  CREE BUILDINGS PRO ČESKOU REPUBLIKU. Spolupráce s CREE BUILDINGS společnosti SYNER otevírá cestu k budoucnosti moderního stavebnictví. Jsme přesvědčeni, že s tímto unikátním systémem překročíme limity výstavby objektů o výšce max. čtyř podlaží, která jsou v současné době v České republice povolena. Snižování uhlíkové stopy […]