Přeskočit na obsah
Hledáme právě vás Přidejte se do našeho týmu Volné pozice
Domů Aktuality EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

Středa 19 října 2022

Letošní veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí @Educa week je za námi a byla to pořádná jízda!

Užili jsme si tři dny plné interakce, vzdělávání a zábavy. Náš tým společně s profesionálními hráči e-sports @sinners představil budoucím středoškolákům možnosti kariéry hrou na klíčových pozicích ve stavebnictví pro jednu z největších tuzemských stavebních společností @syner.

Kdo se u nás zastavil, určitě nelitoval. Pro návštěvníky jsme si totiž připravili pestrý program – představili jsme podrobný model bioplynové stanice, kterou SYNER aktuálně realizuje v Mladé Boleslavi, vysvětlili princip tvorby unikátního grafického betonu, přiblížili běžný pracovní den stavbyvedoucího a k vidění byl také supervýkonný počítačový procesor, který využívají úspěšní SINNERS. Ti nejaktivnější si u nás zasoutěžili o hodnotné ceny.

Jako pravidelný vystavovatel veletrhu si uvědomujeme důležitost prezentace technických oborů studentům více, než kdy jindy – ve stavebnictví je stěžejní uplatnitelnost juniorů či absolventů široké škály oborů, což u nás vnímáme jako prioritu.

Studentům nabízíme:

✔ Exkurze na našich projektech (v rámci veletrhu proběhly dvě exkurze na stavbě Nový Perštýn v centru Liberce)

✔ Povinné školní praxe

✔ Letní stáže & brigády

✔ Zkrácené pracovní úvazky

✔ Odborný mentoring, přednášky

Detailní nabídku naleznete zde 👉 Pro studenty – Posunout se dál (posunoutsedal.cz)

Děkujeme všem účastníkům za návštěvu a pořadatelům za perfektní spolupráci. Už teď se těšíme na další ročník.

 

Další články

 • EDUCA WEEK 2023 – JIŽ BRZY

  EDUCA WEEK 2023 – JIŽ BRZY

  EDUCA WEEK 2023 Největší veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí se blíží a SYNER bude opět u toho. 😉 Jaké požadavky mají absolventi poté, co dostudují, a jaké vyhledávají pracovní nabídky? O tom se můžete dočíst v rozhovoru s Janou Tvrzníkovou, ředitelkou HR & PR SYNER Group a.s https://sdeleni.idnes.cz/…/educa-week-2023-pozadavky…

 • SYNER SOUTĚŽ EDUCA 2023

  SYNER SOUTĚŽ EDUCA 2023

  V rámci nadcházejícího veletrhu EDUCA EXPO, kterého se pravidelně účastníme,  spouštíme soutěž o poukázky do Mc Donald´s v hodnotě 500 Kč/ poukaz. JAK SE ZAPOJIT DO SOUTĚŽE? Sledujte nás na našem Instagramu Dejte lajk tomuto příspěvku Soutěž probíhá od 19.9.2023 do 14.10.2023 Vylosování výherců proběhne 16.10.2023 Výherci budou kontaktováni prostřednictvím platformy Instagram téhož dne   […]

 • MALTA 2023

  MALTA 2023

  MLADÉ TALENTY JE NUTNÉ PODPOROVAT HNED NA ZAČÁTKU, PROTO SE SYNER PRAVIDELNĚ ÚČASTNÍ MALTY Malta je pětidenní seznamovací kurz určený výhradně studentům Fakulty stavební ČVUT. Akce se tradičně koná v krásném prostředí Masarykova tábora na břehu Sázavy. Téměř 200 studentů má příležitost se zde aktivní formou seznámit s naší společností, portfoliem dokončených i rozpracovaných projektů a především […]

 • SYNER GOLF DAY 2023

  SYNER GOLF DAY 2023

  VÝROČÍ SYNER POŘÁDNĚ OSLAVIL S KOLEGY NA GREENU Při příležitosti oslav 32. výročí od založení společnosti jsme v pondělí 21.8. uspořádali v krásném a pohodovém prostředí Ypsilon Golf Resort, tradiční SYNER GOLF DAY. Letošní turnaj plný vtipných (ne) golfových aktivit doprovázelo celý den téměř tropické počasí, které však žádnému sportovci nevzalo radost ze hry. Akce se opět vydařila a […]