Přeskočit na obsah
Hledáme právě vás Přidejte se do našeho týmu Volné pozice
Domů Aktuality EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

Středa 19 října 2022

Letošní veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí @Educa week je za námi a byla to pořádná jízda!

Užili jsme si tři dny plné interakce, vzdělávání a zábavy. Náš tým společně s profesionálními hráči e-sports @sinners představil budoucím středoškolákům možnosti kariéry hrou na klíčových pozicích ve stavebnictví pro jednu z největších tuzemských stavebních společností @syner.

Kdo se u nás zastavil, určitě nelitoval. Pro návštěvníky jsme si totiž připravili pestrý program – představili jsme podrobný model bioplynové stanice, kterou SYNER aktuálně realizuje v Mladé Boleslavi, vysvětlili princip tvorby unikátního grafického betonu, přiblížili běžný pracovní den stavbyvedoucího a k vidění byl také supervýkonný počítačový procesor, který využívají úspěšní SINNERS. Ti nejaktivnější si u nás zasoutěžili o hodnotné ceny.

Jako pravidelný vystavovatel veletrhu si uvědomujeme důležitost prezentace technických oborů studentům více, než kdy jindy – ve stavebnictví je stěžejní uplatnitelnost juniorů či absolventů široké škály oborů, což u nás vnímáme jako prioritu.

Studentům nabízíme:

✔ Exkurze na našich projektech (v rámci veletrhu proběhly dvě exkurze na stavbě Nový Perštýn v centru Liberce)

✔ Povinné školní praxe

✔ Letní stáže & brigády

✔ Zkrácené pracovní úvazky

✔ Odborný mentoring, přednášky

Detailní nabídku naleznete zde 👉 Pro studenty – Posunout se dál (posunoutsedal.cz)

Děkujeme všem účastníkům za návštěvu a pořadatelům za perfektní spolupráci. Už teď se těšíme na další ročník.

 

Další články

 • WORSKHOP SE STUDENTY SPŠ STAVEBNÍ V LIBERCI

  WORSKHOP SE STUDENTY SPŠ STAVEBNÍ V LIBERCI

  SPŠ Stavební v Liberci si pro studenty a firmy z oboru připravila tradiční workshop, kterého jsme se jako dlouholetý partner školy s nadšením účastnili! Náš tým prezentoval zájemcům využití moderních technologií na stavbách . Studenti se proaktivně zajímali o možnosti propojení teorie s praxí i následného uplatnění v naší společnosti . Celé dopoledne se neslo […]

 • SYNER BIER FEST 2022

  SYNER BIER FEST 2022

  Hudba, kroje, zábava, ale hlavně pivo a jídlo bavorského typu. I letos jsme si pohodovou atmosféru společně užili na tradičním SYNER BIER FESTU! Kdo nezaváhal a včas se přihlásil na letošní neformální setkání v restauraci Demínka, ten si naplno užil jedinečnou atmosféru této jedinečné akce. Mezi stovkou účastníků po celý večer panovala skvělá nálada, nechybělo […]

 • EDUCA WEEK 2022

  EDUCA WEEK 2022

  Letošní veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí @Educa week je za námi a byla to pořádná jízda! Užili jsme si tři dny plné interakce, vzdělávání a zábavy. Náš tým společně s profesionálními hráči e-sports @sinners představil budoucím středoškolákům možnosti kariéry hrou na klíčových pozicích ve stavebnictví pro jednu z největších tuzemských stavebních společností @syner. Kdo se […]

 • AKCE ČVUT MALTA 2022

  AKCE ČVUT MALTA 2022

  Semestr budoucích stavařů ČVUT odstartoval 👷‍♀️👷‍♂️, ale studenti prvních ročníků SYNER se potkali již na seznamovací akci „Fakulta stavební ČVUT v Praze“ – MALTA. Jako strategický partner fakulty stavební jsme ve spolupráci s „IAESTE ČVUT Praha“ připravili pro více než 200 studentů interaktivní soutěž, která prověřila: ✔týmovou spolupráci 🦺 ✔důvtip a smysl pro detail při […]