Přeskočit na obsah
Hledáme právě vás Přidejte se do našeho týmu Volné pozice
Domů Aktuality EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

Středa 19 října 2022

Letošní veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí @Educa week je za námi a byla to pořádná jízda!

Užili jsme si tři dny plné interakce, vzdělávání a zábavy. Náš tým společně s profesionálními hráči e-sports @sinners představil budoucím středoškolákům možnosti kariéry hrou na klíčových pozicích ve stavebnictví pro jednu z největších tuzemských stavebních společností @syner.

Kdo se u nás zastavil, určitě nelitoval. Pro návštěvníky jsme si totiž připravili pestrý program – představili jsme podrobný model bioplynové stanice, kterou SYNER aktuálně realizuje v Mladé Boleslavi, vysvětlili princip tvorby unikátního grafického betonu, přiblížili běžný pracovní den stavbyvedoucího a k vidění byl také supervýkonný počítačový procesor, který využívají úspěšní SINNERS. Ti nejaktivnější si u nás zasoutěžili o hodnotné ceny.

Jako pravidelný vystavovatel veletrhu si uvědomujeme důležitost prezentace technických oborů studentům více, než kdy jindy – ve stavebnictví je stěžejní uplatnitelnost juniorů či absolventů široké škály oborů, což u nás vnímáme jako prioritu.

Studentům nabízíme:

✔ Exkurze na našich projektech (v rámci veletrhu proběhly dvě exkurze na stavbě Nový Perštýn v centru Liberce)

✔ Povinné školní praxe

✔ Letní stáže & brigády

✔ Zkrácené pracovní úvazky

✔ Odborný mentoring, přednášky

Detailní nabídku naleznete zde 👉 Pro studenty – Posunout se dál (posunoutsedal.cz)

Děkujeme všem účastníkům za návštěvu a pořadatelům za perfektní spolupráci. Už teď se těšíme na další ročník.

 

Další články

 • SYNER MEZI TOP ZAMĚSTNAVATELI 2023

  SYNER MEZI TOP ZAMĚSTNAVATELI 2023

  Asociace studentů a absolventů nás opět zařadila mezi desítku nejlepších zaměstnavatelů ve stavebnictví. Letos jsme se umístili na krásném 8. místě, tedy lépe  než v loňském roce, a to nás opravdu těší. Velké poděkování za tento výsledek patří všem našim kolegům, když jejich odbornost, přístup a zodpovědně odváděná práce nás stále posouvají dál.

 • FAST JOB DAYS 2023

  FAST JOB DAYS 2023

  Rok se s rokem sešel a my jsme se opět zúčastnili dne pracovních příležitostí FAST JOBS DAYS 2023 pořádaného fakultou stavební VUT Brno. Zájem o letošní ročník byl opravdu enormní, kapacita atria se hned po otevření dveří zcela zaplnila a studenti se aktivně zajímali o svojí profesní budoucnost, a to nás, jako dlouholetého partnera fakulty […]

 • FIREMNÍ JIZERSKÁ 50

  FIREMNÍ JIZERSKÁ 50

  ANI LETOS SYNER NECHYBĚL NA STARTU JIZERSKÉ 50 Naše barvy v rámci firemní štafety na vzdálenost 4 x 3 km reprezentovali kolegové František Bílek, Marek Šrajbr a Jaroslav Bartoš pod vedením kapitánky Martiny Fufalové. V konkurenci 58 týmů se naší štafetě dařilo, kolegové zlepšili svůj loňský výkon a obsadili krásné 38. místo s časem ⏱1:02:36.0. Těšíme […]

 • TECHNICKÝ ČTVRTEK NA ČVUT – 1.12.2022

  TECHNICKÝ ČTVRTEK NA ČVUT – 1.12.2022

  V rámci série technických čtvrtků, které pořádá Fakulta stavební ČVUT v Praze jsme absolvovali další přednášku, tentokrát na téma: VÝSTAVBA AREÁLU BIOPLYNOVÉ STANICE. O projektu výstavby areálu pro zpracování biologického odpadu v Mladé Boleslavi, jenž je významnou ekologicky orientovanou stavbou  přednášel hlavní stavbyvedoucí Ondřej Jandejsek. Během odpoledního setkání byli studenti seznámeni s průběhem realizace, ale i se […]