Přeskočit na obsah
Hledáme právě vás Přidejte se do našeho týmu Volné pozice
Domů Aktuality EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

EDUCA WEEK 2022

Středa 19 října 2022

Letošní veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí @Educa week je za námi a byla to pořádná jízda!

Užili jsme si tři dny plné interakce, vzdělávání a zábavy. Náš tým společně s profesionálními hráči e-sports @sinners představil budoucím středoškolákům možnosti kariéry hrou na klíčových pozicích ve stavebnictví pro jednu z největších tuzemských stavebních společností @syner.

Kdo se u nás zastavil, určitě nelitoval. Pro návštěvníky jsme si totiž připravili pestrý program – představili jsme podrobný model bioplynové stanice, kterou SYNER aktuálně realizuje v Mladé Boleslavi, vysvětlili princip tvorby unikátního grafického betonu, přiblížili běžný pracovní den stavbyvedoucího a k vidění byl také supervýkonný počítačový procesor, který využívají úspěšní SINNERS. Ti nejaktivnější si u nás zasoutěžili o hodnotné ceny.

Jako pravidelný vystavovatel veletrhu si uvědomujeme důležitost prezentace technických oborů studentům více, než kdy jindy – ve stavebnictví je stěžejní uplatnitelnost juniorů či absolventů široké škály oborů, což u nás vnímáme jako prioritu.

Studentům nabízíme:

✔ Exkurze na našich projektech (v rámci veletrhu proběhly dvě exkurze na stavbě Nový Perštýn v centru Liberce)

✔ Povinné školní praxe

✔ Letní stáže & brigády

✔ Zkrácené pracovní úvazky

✔ Odborný mentoring, přednášky

Detailní nabídku naleznete zde 👉 Pro studenty – Posunout se dál (posunoutsedal.cz)

Děkujeme všem účastníkům za návštěvu a pořadatelům za perfektní spolupráci. Už teď se těšíme na další ročník.

 

Další články

 • VELETRH iKARIÉRA ČVUT 2024

  VELETRH iKARIÉRA ČVUT 2024

  28 LET TRADICE A NÁVŠTĚVNOST PŘES 5500 STUDENTŮ, TO JE VIZITKA LETOŠNÍ IKARIÉRY, KDE SYNER NECHYBĚL Veletrh iKariéra ČVUT v Praze se řadí mezi nejvýznamnější události v oblasti personalistiky. Hlavní myšlenkou a posláním akce je seznámit studenty  s firmami různých technických oborů a zprostředkovat jim příležitost získat praxi u potencionálního zaměstnavatele již během studií. Zájem o […]

 • FAST JOB DAYS 2024

  FAST JOB DAYS 2024

  PRAXE JEŠTĚ PŘI STUDIU? U NÁS BEZ PROBLÉMU!  PROTO ANI LETOS SYNER NECHYBĚL NA FAST JOB DAYS. Pracovní veletrh, který pořádá Fakulta stavební VUT v Brně vnímáme jako jednu z klíčových událostí v oboru. Jsme si vědomi, že mladí lidé jsou inovátoři, kteří udávají směr, proto je velice důležité podporovat a rozvíjet jejich talent už […]

 • TOP ZAMĚSTNAVATELÉ – SYNER 6. MÍSTO

  TOP ZAMĚSTNAVATELÉ – SYNER 6. MÍSTO

  V ANKETĚ TOP ZAMĚSTNAVATELÉ OBSADIL SYNER 6. MÍSTO. V KATEGORII STAVEBNICTVÍ V ŽEBŘÍČKU PŘEDBĚHL I MEZINÁRODNÍ GIGANTY Studie TOP Zaměstnavatelé 2024 je projektem Asociace studentů a absolventů, který každoročně probíhá napříč tuzemskými vysokými a středními školami. Smyslem projektu je poskytnout údaje celému studentskému světu, kdo jsou nejlepší zaměstnavatelé a kde by se případní budoucí absolventi […]

 • SYNER – HAGIBOR 2. díl

  SYNER – HAGIBOR 2. díl

  HAGIBOR STAVAŘŮM DOSLOVA ROSTE POD RUKAMA, PROTO JE NEJVYŠŠÍ ČAS VÁM PŘEDSTAVIT DALŠÍ VIDEO ZE SÉRIE Mnoho z nás si ani neuvědomuje, co provází výstavbu jakéhokoliv projektu a tím spíš, co každá stavba v sobě od základu skrývá. Proto jsme vám v první díle miniseriálu Hagibor přiblížili, jak důležité jsou terénní úpravy a přípravy před […]